Čerstvě upečené proteinové palačinky plné božské náplně jsou zde!

UL-3858

 

Jste připraveni na naprostou proteinovou bombu? Představujeme absolutně první proteinové palačinky, které jsou již hotové, čerstvě upečené a připravené na to tě totálně odpálit svou neodolatelnou chutí!

 

Když jsme narazili na výrobce Näno Supps na sportovním veletrhu FIBO v Německu, ihned jsme věděli, že tyto produkty musíme mít v nabídce. S majiteli jsme na místě probrali podmínky spolupráce, uběhlo pár měsíců a tadáááá…. Produkty jsou zde v celé své záři.

Näno Supps je velmi neortodoxní firma, která ve svých produktech nemá konkurenci a naší radostí je vám představit první z jejich úzkého, ale o to více překvapivého portfolia a to nízkokalorické proteinové palačinky Ä Protein Pacakes, které mají jen 136 kalorií!

nano-supps_palacinky

 

Se svými 16 g proteinu v každém balíčku, méně než 3 g tuku a žádným přidaným cukrem (obsahuje méně než 3 g cukru!) byste si mohli říkat... to URČITĚ! Nemůžou chutnat tak dobře, jak vypadají.

Je nám ctí vyhlásit…Chutnají NAPROSTO BOŽSKY!

Díky své měkké a nadýchané textuře chutnají opravdu jako čerstvě upečené a úžasným překvapením uvnitř je kapsa plná bohaté, sladké, krémové náplně, která dodává označení „food-porn“ úplně nový level a zároveň pomáhá zachovat tomuto ovesnému potěšení vzrušující vlhkost.

Každá tato plněná celozrnná proteinová palačinková svačina je z obou stran krásně dozlatova upečená a navíc má na sobě „vypálené“ velmi originální a podle nás i velmi roztomilé logo „ä“, což zajisté ocení každý insta lovec lajků.

Shrnuto a podtrženo.

Kdo nezkusí, nepochopí. Kdo ochutná, podlehne.

>> PROTEINOVÉ PALAČINKY

nano-supps_palacinky (2)

 

 

Přihlaste se prosím znovu

Omlouváme se, ale Váš CSRF token pravděpodobně vypršel. Abychom mohli udržet Vaši bezpečnost na co největší úrovni potřebujeme, abyste se znovu přihlásili.

Děkujeme za pochopení.

Přihlášení