CEREUS HIMALÁJSKÁ KOUPELOVÁ SŮL-LEVANDULE 500 G

Kód: SEA00011
Akce
Značka: CEREUS
92 Kč –14 %
Návrh bez názvu (9)
92 Kč –14 % 79 Kč 65,29 Kč bez DPH
Objednáno
Položka byla vyprodána…

Oživte svůj koupelnový rituál a dopřejte si vanu, která vaši pokožku dokonale ošetří a vyživí, zatímco si budete vychutnávat chvilky pohody

download

Minimální trvanlivost do 30.11.2021

Detailní informace

Detailní popis produktu

První objevy himálajské soli se datují už do doby před 200 miliony lety, na území dnešního Pákistánu. V důsledku klimatických změn zde vyschlo celé moře. Odpařením vody se na dně vytvořily silné vrstvy minerální soli. Díky následným sesuvům a pozdvihům hornin se sůl dostala hluboko pod povrch. Proto se dnes ložisko himálajské soli nachází v hloubce 600 - 800 metrů pod povrchem, prakticky v “nížině”.

Himálajská sůl se skládá také až z 98 % z chloridu sodného. Zbylá 2-3 % ale tvoří celkově až 84 různých minerálních a stopových prvků (jako třeba vápník, železo, zinek, hořčík, draslík, jód a další). Jedná se o jednu z nejčistších přírodních solí. Je totiž naprosto nekontaminovaná a prostá znečišťujících nebo chemických látek.

Hlavní a prokazatelnou přidanou hodnotou himalájské soli je právě její čistota a nepřítomnost uměle přidaných a potenciálně škodlivých látek. Himálajská sůl Cereus je ručně těžena, přebírána, omývána a sušena na slunci bez přidání či využití jakýchkoliv chemikálií. Jedná se tedy o 100% přírodní krystalickou sůl. Veškeré fáze těžby a zpracování soli Cereus probíhají za férových podmínek a s dodržováním evropských hygienických standardů.

Levandule uklidňuje tělo i duši a zlepšuje náladu. Pro pleť bude přínosem především díky svým antibakteriálním a zjemňujícím účinkům, pokožku zároveň dezinfikuje a regeneruje. Je vhodná pro mastnou a problémovou pleť. Levandule vám během koupele pomůže odbourat stres, napětí a umocní celkovou relaxaci, a po koupeli budete zkrátka celí levanduloví.

Složení: sodium chloride (kamenná sůl v ryze panenské podobě), lavandula angustifolia

Pokud trpíte problémy s cirkulačním systémemsrdeční chorobou, cukrovkou či jste těhotná, vždy se nejprve poraďte se svým lékařem.

Během koupele je doporučeno mít po ruce sklenici s vodou a doplňovat tekutiny. Po koupeli budete příjemně unavení, takže je dobré neplánovat další aktivity. Koupel je doporučována maximálně 1-3x týdně.

Uzavíratelný sáček 500 g

Doplňkové parametry

Kategorie: Přípravky do koupele
Hmotnost: 0.513 kg
Hmotnost: 500 g
konzistence: soli
sůl: koupelová, Himalájská
Výrobce: Cereus s.r.o. Polní 286, 252 29 Lety
země původu: Pákistán/Punjab, jižně od Himálaje
Položka byla vyprodána…

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: