Novinky ProBrands a Strong Power říjen 2019

 Říjen otevřel dveře hned několika novinkám. Pojďme se podívat na ty nejzajímavější z nich.

 Velkou změnou prochází švédská značka ProBrands

Její produktové řady, které známe pod názvem Healthyco a FCB se spojují pod jednotný design ProBrands. Postupně budou všechny oblíbené produkty měnit design, v čele se všemi milovanými AminoPro, nebo Healthyco Proteinellou.

 

Nakopni svůj výkon s REHYDRATE

První vlaštovkou poslanou z ProBrands je jejich novinka, mladší bráška plechovek AminoPro, REHYDRATE drink 250ml. Lehce sycený energetický drink nakopne tvůj náročný tréninkový výkon, obsahuje důležité vitamíny a minerály a zabrání dehydrataci tvého těla.

 

rehydrate instagram2

Zdroj: Instagram @probrandssweden

 

Naber na lžičku, ochutnej a užij si svou sladkou chvilku

Představ si sladkost a jemnost čokoládové proteinelly, chuť arašídového másla plného buráků a spoj vše dohromady. Tvoje chuťové pohárky zajásaj.

Představujeme HEALTHYCO ČOKOLÁDOVO-ARAŠÍDOVÉ MÁSLO, které nás odrovnalo. Není to jen arašíďák s čokoládou, je to prostě proteinella smíchaná s arašíďákem a to se slovy popsat nedá, to musíš zkusit!

Pokud nejsi zrovna čoko-lover, máme i pro Tebe sladké pokušení. Malinový, chuťově luxusní HEALTHYCO DŽEM, který je absolutně bez přidaného cukru a jsou v něm opravdu kousky malin. Mňam!

 

Kopie návrhu BA Clothing Co. (2)

 

STRONG POWER – vyzkoušeli jsme opravdu zázračný masážní krém vyrobený v Alpě

Vyzkoušeli jsme ho, rozdali na otestování a recenze mluví za vše, zařazujeme do sortimentu i pro vás.

Strong_power_masazny_krem_100g

Zuzana: „Krém vřele doporučuju.. Je úžasný.. Bolest rychle ustoupí“

Dominik: „Jsem sportovec a tento krém mi pomohl na natažený sval i naraženinu. Doporučil jsem krém hodně lidem a všichni byli spokojení. Můžu jen doporučit, nebudete litovat.

Ruda: „Krém jsem dostal v rámci promo akce na otestování. K podobným produktům přistuju vždy trochu rezervovaně. O to víc jsem byl překvapený jeho účinkem. V důsledku jednostranného pohybu při sportu mám problémy s patní kostí v místech úponu achilovky. V podstatě pár minut po aplikaci krému bolest ustoupila. Problém jako takový zřejmě nezmizel, ale po třech dnech – už bez aplikace je toto místo jen mírně citlivé. Doporučuji.

Lucka: „Spadla jsem na motorce a pořádně jsem si obrazila nohu. Celou jsem ji potírala tímto krémem, ihned jsem cítila uvolnění a po pár dnech bolest zmizela.“

Katka: „Po operaci krční páteře často trpím tuhnutím šíje a bolestí hlavy. Většinou jsem vždy řešila práškem od bolesti a tejpama, ty si ale nedokážu na krk nalepit sama. Na Strong Power krém teď nedám dopustit. Ihned jak si krk natřu, cítím prokrvení, uvolnění a i díky kafrové vůni rychle odstupuje bolest hlavy.“

Náš šéf: „Mě to pomohlo, kupte to."

Taky tě pořád něco bolí? Z tréninku, ze sezení, nebo úrazu? My bychom vsadili na Strong Power mast. Je fakt super, nekecáme.

 

No a to je pro zatím vše. Na co se můžete těšit v dalších dnech?

Už brzy představíme hned dvě novinky od Näno Supps. Bude to zase pecka. Sleduj náš Instagram, ať ti žádná novinka neunikne.