CONTIPRO GELOREN HA gelové tablety 1350 G (3 sáčky á 450 G)

Kód: SHS00001
1 499 Kč 1 303,48 Kč bez DPH
Momentálně nedostupné
Položka byla vyprodána…
  • Geloren - fungující kloubní výživa

Detailní informace

Detailní popis produktu

Kyselina hyaluronová - lubrikant a tlumič nárazů. Zmírňuje bolest a záněty (není nutné užívat MSM), potlačuje degradaci chrupavky.
Chondroitin sulfát - stavební kámen chrupavek, kostí, šlach a vazů. Chrupavce dodává pružnost, je protizánětlivý.
Želatina - zdroj aminokyselin a látek pro tvorbu kolagenu. Podstatná při regeneraci vazů a šlach a při výživě kloubů.

Dle recenzí i zkušeností je Geloren HA skutečně účinný při artróze, kloubních problémech, bolestivosti kloubů, bolesti kyčlí a páteře, i artritidě. Jde o špičkovou, přírodní a bezpečnou kloubní výživu. Komfortně se užívá, má přesné dávkování a dobře chutná.

GelorenHA je nová, vylepšená verze přípravku Gelorenhorse, je bez škodlivých éček a umělých barviv. Jde o kloubní výživu určenou pro ochranu a regeneraci pohybového aparátu koní. Obsahuje 3 nejúčinnější látky v maximální koncentraci. Podává se v unikátní formě želatinových žvýkacích tablet s přírodní višňovou příchutí, které zaručují jasnou kontrolu dávkován. Jde o špičkové, přírodní a bezpečné doplňkové krmivo pro koně.

Co obsahuje 1 tableta Gelorenu: Želatina je sladká a má višňovou příchuť. Je trochu tužší než gumový medvídek a snadno se krájí. Jedna kostka obsahuje ekvivalent rovné kávové lžičky cukru (8 gramů cukru + glukózo-fruktózového sirupu)

Kyselina hyaluronová - lubrikant a tlumič nárazů. Zmírňuje bolest a záněty (není nutné užívat MSM), potlačuje degradaci chrupavky. - 60 mg
Chondroitin sulfát - stavební kámen chrupavek, kostí, šlach a vazů. Chrupavce dodává pružnost, je protizánětlivý.- 285 mg
Želatina - zdroj aminokyselin a látek pro tvorbu kolagenu. Podstatná při regeneraci vazů a šlach a při výživě kloubů. - 2000 mg

Jde o špičkové, přírodní a bezpečné doplňkové krmivo pro koně.

Želatinová forma zajišťuje snadné dávkování a jemně nasládlá višňová příchuť zajišťuje snazší přijímání koněm. GelorenHA je vyráběn ze surovin potravinářské kvality českou farmaceutickou firmou. 

GelorenHA slouží jako prevence a podpora léčby kloubů koní, zejména těch ve sportovní zátěži nebo vyšším věku. Nejčastěji se využívá jako doplněk krmiva pro sportovní koně. Koně je však potřeba nejprve na přípravek naučit, protože 40 % zprvu bojuje s nedůvěrou k želatinové formě přípravku, kterou si poté naopak velmi oblíbí. Problémy s přijímáním lze řešit vysušením kostek do tvrdé podoby (kostku necháte jeden až dva dny volně ležet). Vysušení nemá žádný vliv na aktivní látky a jejich funkčnost, dopjde pouze ke ztrátě vody. Hlavní účinnou látkou Gelorenu je Nutrihil®, speciálně upravená kyselina hyaluronová pro výživu kloubů. Geloren obsahuje největší koncentraci kyseliny hyaluronové v porovnání s konkurenčními přípravky. Receptura přípravku je založena na 15 let vyráběném veterinárním léčivu kloubních onemocnění, které je nejužívanějším přípravkem k léčbě kloubních problémů u koní v ČR.

 

Doplňkové parametry

Kategorie: Kloubní výživa
Forma: žvýkací tablety, gelové kostky
Hmotnost: 1350 g
Příchuť: ovocná
Typ: kloubní výživa, doplňková strava
Výrobce: Contipro Pharma
země původu: Česká republika
Položka byla vyprodána…

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

5
1x
4
2x
3
0x
2
0x
1
0x
Nevyplňujte toto pole: