Glutamin

L-Glutamin je nejhojněji zastoupenou aminokyselinou v krevním řečišti a má významný vliv na zdraví člověka, přesto většina lidí trpí jeho nedostatkem. Proto je suplementace L-Glutaminem skvělou volbou, jak nastartovat imunitní systém, aby tělo mohlo bojovat s infekcí a nemocemi.

Jak působí L-Glutamin na organismus?

  • Příznivě působí na gastrointestinální trakt díky své jedinečné schopnosti opravovat tkáně. L-Glutamin normalizuje imunitní odezvu v našem střevě, může pomoci při potravinových nesnášenlivostech a zabraňuje propustnosti střev.
  • L-Glutamin prokazatelně podporuje nárůstu svalové hmoty, podporuje regeneraci a zvyšuje aktivitu metabolismu. Suplementace L-Glutaminem umožňuje svalům vykonat vyšší aktivitu a tím zvyšovat sílu. Pro nárůst síly je potřeba užívat L-Glutamin pravidelně, první účinky se začnou projevovat po pěti a více dnech.
  • Po suplementaci L-Glutaminem má tělo velkou hormonální odezvu, která vede ke zvýšení tzv. after-burn efektu po tréninku. Tento efekt je důležitý pro spalování tuku, hubnutí a budování atletické postavy.

Udělejte si svůj to-go šejk z L-Glutaminu a nebude trvat dlouho, kdy se začnete cítit lépe.

Nejprodávanější

1 položek celkem
glutamine 300g
Akce
430 Kč –74 %
110 Kč / ks

SizeAndSymmetry L-glutamine je přírodní fermentovaný glutamin v prášku. Aminokyselina glutamin je nejrozšířenější aminokyselinou v našem těle. Je oblíbeným doplňkem stravy...

SSS00004