Ä Protein Pancake zdarma k nákupu nad 500 Kč! - vyber si v košíku svoji příchuť.

Glutamin

Nejprodávanější

2 položek celkem
1522 myotec l glutamine 350g
549 Kč

L-glutamine je nejrozšířenější aminokyselinou v našem těle unikátní regenerační schopnost  oddaluje stav přetrénování a katabolismu svalové hmoty...

glutamine 300g
430 Kč

L-glutamine je nejrozšířenější aminokyselinou v našem těle unikátní regenerační schopnost  oddaluje stav přetrénování a katabolismu svalové hmoty...

L-Glutamin je nejhojněji zastoupenou aminokyselinou v krevním řečišti a má významný vliv na zdraví člověka, přesto většina lidí trpí jeho nedostatkem. Proto je suplementace L-Glutaminem skvělou volbou, jak nastartovat imunitní systém, aby tělo mohlo bojovat s infekcí a nemocemi.

Jak působí L-Glutamin na organismus?

  • Příznivě působí na gastrointestinální trakt díky své jedinečné schopnosti opravovat tkáně. L-Glutamin normalizuje imunitní odezvu v našem střevě, může pomoci při potravinových nesnášenlivostech a zabraňuje propustnosti střev.
  • L-Glutamin prokazatelně podporuje nárůstu svalové hmoty, podporuje regeneraci a zvyšuje aktivitu metabolismu. Suplementace L-Glutaminem umožňuje svalům vykonat vyšší aktivitu a tím zvyšovat sílu. Pro nárůst síly je potřeba užívat L-Glutamin pravidelně, první účinky se začnou projevovat po pěti a více dnech.
  • Po suplementaci L-Glutaminem má tělo velkou hormonální odezvu, která vede ke zvýšení tzv. after-burn efektu po tréninku. Tento efekt je důležitý pro spalování tuku, hubnutí a budování atletické postavy.

Udělejte si svůj to-go šejk z L-Glutaminu a nebude trvat dlouho, kdy se začnete cítit lépe.