FEEL ECO KOMPLEXNÍ ČISTIČ POVRCHŮ 500 ML

Kód: SWB00037
Novinka
Značka: FEEL ECO
94 Kč 77,69 Kč bez DPH
Skladem
Můžeme doručit do:
27.10.2020

Komplexní čistič povrchů 500 ml Feel Eco pro snadné a rychlé bezoplachové čištění všech druhů povrchů

Detailní informace

Detailní popis produktu

Charakteristika
Jemně parfemovaný komplexní čistič je vhodný pro snadné a rychlé bezoplachové čištění všech druhů povrchů. Od skla přes sklokeramické desky, nerez, dřevo, plast a další povrchy. Slouží pro rychlý a snadný úklid celé domácnosti bez nutnosti nosit s sebou vodu na opláchnutí prostředku.

Vysoce účinný a biologicky snadno odbouratelný čistič povrchů je šetrný k přírodě i pokožce. Je vhodný na čištění různých druhů nenasákavých povrchů, jako je kancelářský nábytek (stoly, židle, dveře a okolí klik a vypínačů), zahradní plastový nábytek, bílá technika (lednice, mikrovlnky) a jiné.

Účinně pomáhá při čištění nejen v kuchyni (pracovní desky, aj.), ale i v koupelně (obklady). Lze ho použít i na okna, zrcadla a brýle.

Přípravek nastříkejte na znečištěnou plochu a nečistoty odstraňte hadříkem, poté setřete dosucha a plochy vyleštěte. Není třeba oplachovat.

Feel Eco čistič není vhodný k čištění nasákavých materiálů a hliníku.

Složení: méně než 5 %: neiontové povrchově aktivní látky, parfémy, laurylamine dipropylenediamine, benzisothiazolinone, methylisothiazolinone. Bez přidaných barviv a chlóru.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: