TOPNATUR COLONFIT PLUS 180 CPS Doplněk stravy

Kód: STN00001
272 Kč 236,52 Kč bez DPH
Skladem
Můžeme doručit do:
18.1.2022

ColonFit je český 100% rostlinný produkt, který je určen pro řízenou dietární výživu při zácpě a hemoroidech.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Jedná se o volně prodejnou potravinu pro zvláštní lékařské účely. V roce 2019 byla na Colonfit provedena Studie účinnosti na pacientech z České republiky. 92 % pacientů se zácpou produkt doporučuje!

 • ColonFit je účinný při dlouhodobé zácpě.
 • ColonFit šetrně působí při problémech s hemoroidy.
 • Prostřednictvím ColonFitu rychle doplníte zásobu vlákniny a probiotik.

Formule 4 v 1: Probiotika (živé kultury, přátelské bakterie) + Prebiotika (inulín, živiny pro probiotika) + Trávící enzymy + Vláknina psyllium

 • Vláknina Psyllium – rozemleté osemení jitrocele indického, které absorbuje ve vodě více než 40krát svou vlastní hmotnost, je ideálním zdrojem vlákniny a dieteticky pomáhá při poruchách motility střev, které jsou doprovodným příznakem zácpy
 • Probiotika – ColonFit obsahuje 5 unikátních kmenů probiotických kul­tur
 • Prebiotika – ColonFit obsahuje prebiotika, které slouží jako potrava pro probiotika
 • Trávicí enzymy – proteáza (z ananasu), betain HCl (z řepy), papain (z papayi), bromelain (z ananasu), extrakt z kořene zázvoru, lístky máty peprné, fenyklové semínko.
 • Unikátní observační studie na účinnost potraviny pro zvláštní lékařské účely ColonFit, která je v České republice zcela ojedinělá. Studie na ColonFit (kombinace vlákniny, prebiotik - inulin, probiotik a trávicích enzymů) byla provedena na 110 respondentech z České republiky po dobu 4 týdnů. Při vyhodnocení studie byl brán v potaz stravovací režim v podmínkách České republiky a průměrný příjem vlákniny na obyvatele.
 • Klinická studie jednoznačně prokázala, že ColonFit má velice pozitivní vliv při zácpě  a plynatosti. U pacientů trpících průjmy došlo ke snížení frekvence nepříjemných stavů. Do studie se zapojil velký počet pacientů, 2 katedry Lékařské fakulty Masarykovy univerzity a celkem 15 gastroenterologických ambulancí. Odborným garantem studie se stal MUDr. Radek Kroupa, Ph.D. vedoucí lékař Interní gastroenterologické kliniky LF MU a FN Brno.

  Měsíční užívání ColonFitu u pacientů se zácpou vedlo k velkému nárůstu frekvence a změkčení stolice provázeném redukcí nepříznivých symptomů jako jsou křeče, bolesti břicha, plynatost a pocit neúplného vyprázdnění.  Díky doplnění vlákniny, probiotik a prebiotik bylo dosaženo velmi pozitivních výsledků.

 •  

 • Zdroj studie - KROUPA, Radek, Jiří JARKOVSKÝ, Barbora PACKOVÁ, Šárka DOLEŽALOVÁ, Hana JUNKOVÁ, Věra BENEDÍKOVÁ a Jiří DOLINA. Vliv synbiotika ColonFit na symptomy pacientů se syndromem dráždivého tračníku, funkční zácpou a funkčním průjmem. Gastroenterologie a Hepatologie. Ambit Media a.s., 2020, roč. 74, č. 6, s. 535-542. ISSN 1804-7874. doi:10.48095/ccgh2020535.

Složení: osemení psyllia (plantago ovata forsk), inulín, trávicí enzymy (proteáza, betain HCL), kořen zázvoru, papain, lístky máty peprné, fenyklové semínko, bromelain, želatinová kapsle, stearát hořečnatý, probiotické kmeny: Lactobacillus rhamnosus, Bifidobacterium bifidum, Lactobacillus acidophius, Lactobacillus plantarum, Lactobacillus bulgaricus.

 

Doplňkové parametry

Kategorie: DOPLŇKY STRAVY
Hmotnost: 0.1 kg
Forma: kapsle
počet ks v balení: 180 ks
požadované vlastnosti: laktobacily
Výrobce: TOPNATUR s.r.o. K Teplinám 679, Slušovice 763 15 Česká republika
země původu: Česká republika

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: